سرویس و نگهداری

سرویس و نگهداری

 

شرکت توفیق آزمای ایلیا تنها شرکت ارائه دهنده خدمات فنی، تعمیرات، سرویس و نگهداری، نصب و راه اندازی و همچنین آموزش در حوزه تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی در ایران می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن قطعات و تجهیزات اصلی دستگاه های عمومی و تخصصی ( آنالیتیکال ) و نیز کادری مجرب و متخصص در امر خدمات مذکور این امکان را فراهم ساخته تا با رعایت استانداردهای جهانی برترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

سرویس های دوره ای

امروزه دیدگاه سرویس دستگاه ها از حالت Breakdown Maintenance  و یا "تعمیر بعد از خرابی" به "سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه " یا Preventive Maintenance   و حتی "بهبود شرایط تهدید کننده دستگاه قبل از صدمه زدن"  که همان Predictive Maintenance تغییر پیدا کرده است.

با تغییر این نگرش سرویس دستگاه از حالت اتفاقی و ناخواسته خارج شده و با پیش بینی شرایط کار در حین انجام سرویس دوره ای  و اندیشیدن تمهیدات لازم ، سرویس دستگاه بدون اختلال در کار عادی مرکز انجام شده و مانع به هدر رفتن وقت و انرژی که سرمایه اصلی شما می باشد می گردد. همچنین انجام سرویس های دوره ای  باعث بالا رفتن طول عمر قطعات و نتیجتا کل دستگاه شده و با تعمیر قطعات معیوب قبل از آن که عیب به نقطه غیر قابل بازگشت برسد و یا حتی باعث صدمه دیدن سایر قطعات دستگاه شود ، هزینه های تعمیرات نیز تا حدود بسیار زیادی کاهش می دهد.

 

از این رو بخش فنی شرکت توفیق آزمای ایلیا آمادگی خود را برای عقد قرارداد سرویس های  دوره ای سه ماهه ، شش ماهه یا یک ساله و یا حتی انجام جنرال سرویس به صورت درخواست موردی اعلام می دارد.

 

تماس با ما
تعمیرات
سرویس و نگهداری
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمیر ترازو
تعمیر میکروسکوپ
تعمیر انکوباتور
تعمیر سانتریفیوژ
تعمیر اتوکلاو

شرکت توفیق آزمای ایلیا تنها شرکت ارائه دهنده خدمات فنی، تعمیرات، سرویس و نگهداری، نصب و راه اندازی و همچنین آموزش در حوزه تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی در ایران می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن قطعات و تجهیزات اصلی دستگاه های عمومی و تخصصی ( آنالیتیکال ) و نیز کادری مجرب و متخصص در امر خدمات مذکور این امکان را فراهم ساخته تا با رعایت استانداردهای جهانی برترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید. شرکت توفیق آزمای ایلیا ( توفیکو سرویس ) با تجربه 20 سال فعالیت در زمینه مشاوره، تعمیرات، آموزش، نصب و راه اندازی، سرویس و نگهداری تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی این امکان را فراهم ساخته است تا با بهره گیری از دانش متخصصان مجرب و کارآزموده خود خدمات مذکور را به بهترین نحو ممکن ارائه نماید.این شرکت توانسته است بسیاری از برندهای مطرح اروپایی و امریکایی فعال در زمینه تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی را تحت پوشش خدمات خود قرار داده و با تامین قطعات اورجینال این محصولات عمر مفید دستگاه های فعال در آزمایشگاه ها را افزایش دهد.

© 2018 TOFICO SERVICE. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour